منظور از پیر در پوکر چیست؟ بررسی دقیق این اصطلاح مهم

بارگذاری تصویر...
منظور از پیر در پوکر چیست؟ بررسی دقیق این اصطلاح مهم

دست پیر در پوکر یکی از دست‌ های پایه و مهمی است که به سادگی هر بازیکن می‌ تواند آن را در بازی پوکر داشته باشد. در این مقاله، به توضیحاتی در مورد دست پیر، انواع دست Pair، نحوه شکل دادن آن و راهکار هایی برای پیش بینی دست Pair پرداخته خواهد شد.

  • شما کاربران محترم و عزیز سایت ما به راحتی با کلیک روی “ورود به وب سایت” به برترین سایت شرط بندی ایرانی با بونوس های ویژه هدایت خواهید شد.

منظور از پیر پوکر چیست

منظور از پیر در پوکر چیست؟

دست پیر در بازی پوکر به دو کارت دارای همان‌ نوع و ارزش مشابه در دست بازیکن اشاره دارد. بطور ساده، دست Pair یک جفت از کارت‌ هایی با همان شماره یا نوع است. برای مثال، دو کارت 8 اسپید، دو کارت 5 قلب، یا دو کارت بی نشان (Joker) در دست بازیکن به عنوان دست Pair شناخته می‌ شود. این دست در بازی پوکر ارزش بسیار بالایی دارد و می‌ تواند برای بازیکنانی که تازه وارد دنیای بازی پوکر هستند، به راحتی قابل درک و شکل‌ گیری باشد.

پیر در پوکر چه رتبه ای در میان دست های پوکر دارد؟

دست Pair، به دو دست عادی و بزرگ تقسیم می‌شود.

1- دست Pair عادی: دست پیر عادی در پوکر، دستی است که دو کارت در دست بازیکن دارای همان شماره هستند و در برابر دست‌ های دیگر در بازی پوکر، پوچ و بی‌ اثر باقی می‌ ماند. اگر بازیکن دیگری در بازی فلش یا سه کارتی باشد، احتمالاً دست Pair دیگران را شکست خواهد داد.

2- دست Pair بزرگ: در دست Pair بزرگ، دو کارت با ارزش در دست بازیکن وجود دارند که این دست با احتمال بالایی برنده دست‌ های دیگری مانند سه کارت یا ست‌ ها خواهد بود. به عنوان مثال، اگر دو کارت آس داشته باشید، این دست Pair بزرگ نامیده می‌ شود و می‌ تواند با حداکثر احتمال ما در برابر دست‌ های دیگر برنده باشد.

فول هاوس چیست؟ بررسی قوانین و شرایط ویژه این دست از پوکر نیز برای شما بررسی و در دسترس قرار گرفته است.

این دست از چند نوع کارت متفاوت تشکیل شده است؟

شکل دادن دست Pair، برای بازیکنان تجربه آسانی است. ابتدا، بازیکن باید دو کارت با همان شماره یا نوع را در دست خود داشته باشد. سپس این دو کارت را به صورت باز روی میز قرار می‌ دهد تا به دیگر بازیکنان نشان داده شود.

آموزش دست پیر در پوکر در پوکر

بازی پوکر یکی از بازی‌ های پرطرفدار و پر بازی در دنیا است. آغاز این بازی در یک سالن بازی‌ خود توسط نمایندگان انگلیسی امریکایی که در اواسط قرن نوزدهم در شهر نیواورلئان جمع شده بودند همراه بود. با این وجود، تاریخ ساختن این بازی به قدیم برمی‌ گرده و برای نخستین بار در قرن ۱۶ در فرانسه با نام poque رو رخ داد و پس از آن در بسیاری از کشور ها شناخته شد. در این بازی، هر بازیکن دو کارت به صورت پنهان دارد و سپس پنج کارت به صورت باز روی میز قرار می‌ گیرد.

بازیکنی که با وجود دو کارت پنهان و پنج کارت باز روی میز، دستی قابل درک و تشخیص دارد، برنده بازی خواهد شد. دست پیر در پوکر دارای ارزش ویژه‌ ای است و می‌ تواند به بازیکنان خوش شانس که در آن قادر به درک کارت‌ های خود و احتمال شکل دادن دست Pair هستند، به انتصابات چشمگیری برای برنده شدن در بازی پوکر برسند. در نتیجه، تکنیک‌ های مختلفی برای پیش بینی دست Pair در بازی پوکر وجود دارد. یکی از روش‌ های مهم برای کشف دست Pair، دقت در بازی برای تشخیص کارت‌ هایی است که از دست آنها رد می‌ شوید.

دست pair در پوکر چه قوانینی دارد؟

دست پیر در بازی پوکر، بخشی از دست‌ های اصلی و مهم است و در اکثر نوع‌ های بازی پوکر و دست‌ هایی که به شماره یا نوع نیاز دارند برای شروع، بسیار پر استفاده است. بازیکنان با در اختیار داشتن یک جفت کارت، باید سعی کنند با استفاده از آنها به دست‌ های با ارزش‌ تری دست پیدا کنند. دست Pair می‌ تواند در برابر دست‌ های دیگر کم ارزش و خیلی کم که از پوکر آگاهی ندارند، بسیار موثر باشد. قوانین Pair در بازی‌ های پوکر، براساس نوع بازی می‌ تواند متفاوت باشد.

 در این صورت شخصی برنده است که پیر با ارزش تری نسبت به دست های دیگر داشته باشد.

داشتن دو کارت همسان را دست پیر می نامند.

تعداد 0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است.


دیدگاه شما در رابطه با این مطلب