تری آوف کایند در پوکر + بررسی شانس برد این دست

تری آوف کایند اصطلاح مشهور بازی پوکر است که به معنای داشتن سه کارت یکسان در این بازی است.

آیا به دنبال برترین سایت شرط بندی پوکر هستید؟ همین حالا روی گزینه “ورود به وب سایت” موجود در همین مقاله کلیک کنید.

 

منظور از تری آوف کایند در پوکر چیست؟

تری آوف کایندیا سه نوع در بازی پوکر، مقابل رنک های بالا تری مانند رویال فلش، استریت فلش می باشد. به عنوان یک دست متوسط در بازی پوکر، در آن سه کارت با رتبه یکسان بین پنج کارت بازیکن قرار می گیرد. مثلاً، وقتی بازیکن سه کارت با رتبه Queen دارد و دو کارت دیگر نیز بین یکدیگر متفاوت و گوناگون هستند، او یک three of a kind با رتبه Queen درون دست خود دارد.

اگر چه در بازی تری آوف کایند این استراتژی با احتمال بلوفینگ متوسطی در برابر دست های دیگر روبرو می شود، اما هنوز هم یک دست بسیار خوب در بازی پوکر به حساب می آید. به طور کلی در یک دست پوکر، امتیاز دهی به ترکیب کارت ها از بیشترین مقدار با ارزش آن شروع خواهد شد و در صورتی که بازیکنان دارای یکنواختی در پوکر باشند، کارت های با ارزش بیشترین مقدار محسوب می شوند.

تری اوف کایند

تری آوف کایند چه رتبه ای در میان دست های پوکر دارد؟

تری آوف کایند یک رتبه معروف در بازی پوکر نیست بلکه یک اصطلاح در این بازی است. این اصطلاح به معنی داشتن سه کارت با مقدار یکسان در یک دست پوکر است. این یک دست قابل قبول به حساب نمی‌ آید و در رتبه دست‌ های پوکر از دست High Card پایین‌ تر است. به عنوان مثال یک دست شامل یک دو، یک سه و یک چهار، یک تری آوف کایند نامیده می‌ شود که هیچ ارزشی در برابر یک دستی که دارای یک جفت باشد ندارد.

آموزش بازی پوکر را برای کسب سود های میلیونی و عالی در اختیار شما قرار داده ایم.

تعداد کارت ها در دست تری آوف کایند در پوکر چقدر است؟

در چنین دستی در پوکر، 3 کارت در نظر گرفته می‌ شود. همانطور که از نام این دست پوکر پیداست، ترکیبی از 3 کارت با مقادیر یکسان است. مثالی از یک دست پوکر تری آوف کایند شامل 3 عدد 8 است که مقداری با ارزش در بازی پوکر ندارد و تنها در میان دست‌ های با ارزش است.

آموزش three of kind در پوکر

فرض کنید یک بازیکن سه کارت با ارزش 6 دارد و دو کارت دیگر با ارزش‌ های مختلف مثلا 9 و 2 دارد. در این حالت، این بازیکن یک دست تری آوف کایند با مقدار 6 دارد. اگر بین بازیکنان دست سه‌ تایی داشته باشند، برنده بازی کسی است که سه‌ تایی با مقدار بالا تری داشته باشد؛ اگر هر دو بازیکن سه‌ تایی با مقدار برابر داشته باشند، ارزش کارت‌ های دیگر مطرح می‌ گردد. باید توجه داشت که در پوکر، ارزش هر نوع دست به ترتیب پنج کارت در دست تعیین می‌ شود، بنابراین بازیکن باید به دقت از کارت‌ های خود استفاده کند، چون کارت‌ هایی که در شروع دوره بازی دریافت می‌ کند، می‌ توانند تمامی سرنوشت بازی را تحت تاثیر قرار دهند.

این دست از بازی چه قوانینی دارد؟

در بازی پوکر، قوانین تری آوف کایند به صورت زیر است:

1. Three of a kind به معنی سه کارت با ارزش یکسان در دست پوکر است.

2. در صورتی که همه بازیکنان دست Three of a kind داشته باشند، برنده کسی است که سه تایی با ارزش بیشتری داشته باشد.

3. اگر دو بازیکن دست Three of a kind با مقدار یکسان داشته باشند، مجبور بوده به مقایسه نمره دو کارت دیگر در دست خود شوند.

4. در بازی پوکر حرفه‌ ای، سه‌ تایی ممکن است به عنوان یک تله (set) شناخته شود. یعنی بازیکنی که دست Three of a kind دارد، ممکن است سعی کند تله خود را مخفی کند و بازی را به چالش بکشاند.

5. در روز های اولیه پوکر، تری آوف کایند با ارزش نسبتاً پایینی نسبت به دست‌ های دیگری همچون یک دو جفت و یا یک ست خالی (Flush) بوده است. اما در بازی‌ های نوین پوکر، Three of a kind نیز به عنوان یک مؤلفه مهم محسوب می‌ شود.

6. در بازی‌ های پوکر خانگی، قابلیت استفاده از Three of a kind به عنوان کارت بلند (wild card) نیز برای برخی خانواده‌ ها وجود دارد. یعنی یک کارت (معمولاً دو) برای تعیین ارزش عوض شده و به عنوان سومین کارت Three of a kind محاسبه می‌ شود.برنده کسی است که ارزش کارت هایش بیشتر باشد.

آس بالاترین ارزش را در میان این دست ها دارد.

در این شرایط مقایسه کارت های دیگر به میان می آید.

تعداد 0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است.


دیدگاه شما در رابطه با این مطلب