بیوگرافی پارمیس راز + عکس های داوود هزینه و پارمیس در استخر

بارگذاری تصویر...
بیوگرافی پارمیس راز + عکس های داوود هزینه و پارمیس در استخر

پارمیس راز مدل، دوست دختر سابق داوود هزینه و هم چنین شاخ مجازی است که این روز ها توانسته مخاطبان زیادی را در شبکه های مجازی به ویژه اینستاگرام به دست آورد. همین ماجرا شروعی برای راه اندازی سایت قمار آن هم با کمک داوود شد. در ادامه کنار بیوگرافی اشاره ای به این موضوع هم خواهیم داشت.

  • برای ورود به سایت شرط بندی پارمیس راز تنها کافیست بر روی گزینه “ورود به وب سایت” کلیک کنید.
پارمیس راز کیست

پارمیس راز کیست؟

اگر در اینستاگرام فعالیت می کنید شاید تا به اکنون نام پارمیس راز را شنیده‌ اید و یا عکس هایی از او را مشاهده کرده اید و برای شما هم سوالی که به وجود امده باشد، این است که پارمیس مدل کیست؟ حال در این قسمت قرار است به بیوگرافی پارمیس راز بپردازیم و اطلاعاتی از او همچون سن پارمیس مدل را قرار دهیم، به همین دلیل پیشنهاد می کنیم همراه ما باشید. پارمیس راز متولد 18 فروردین 1375 در ایران است. بهتر است که بدانید پارمیس زمانی که 18 سال داشت تصمیم به مهاجرت به کشور ترکیه را گرفت تا به این گونه بتواند در زندگی پیشرفت کند و فعالیت هایی که به آن ها علاقمند است را به صورت آزادانه دنبال کند. از این رو او از ایران به استانبول یکی از شهر های ترکیه مهاجرت کرد و ساکن استانبول شد. خیلی از کاربران بیان کردند که این روز ها تقریبا تمام افرادی که دیگر در ایران جایی ندارند به ترکیه مهاجرت می کنند.

پارمیس زمانی که ساکن استانبول شد، فعالیت خود را در شبکه های مجازی به ویژه اینستاگرام شروع کرد. با توجه به این که پارمیس از چهره زیبا و اندام خوبی برخوردار است، به همین دلیل در مدت زمان کوتاهی توانست دنبال کنندگان زیادی را در این شبکه بدست آورد و پس از آن با دوستی با داوود هزینه یکی از شاخ های مجازی توانست در مدت زمان کوتاهی به شهرت و معروفیت زیادی برسد و از آن زمان به بعد فعالیت خود را به عنوان مدل در اینستاگرام به صورت جدی‌ تری ادامه داد.

این موضوع را هم باید افزود که پارمیس در یکی از صحبت‌ های خود بیان کرده بود که علاقه بسیار زیادی به آرایش و آرایشگری دارد و در حال حاضر در استانبول علاقه اش را دنبال می کند و یک سالن زیبایی برای خود راه اندازی کرده است. هم چنین بهتر است که بدانید با توجه به این که پارمیس از دوران کودکی به کلاس های رقص می رفته است، به همین دلیل در رقص بسیار حرفه‌ ای است و از این رو از پارمیس به عنوان یک مدل رقص نیز یاد می شود. در حال حاضر این چهره معروف با توجه به حاشیه‌ سازی و دوستی با شاخ های مجازی، توانسته مخاطبان بسیار زیادی را به دست آورد و به شهرت نسبتا خوبی نیز رسیده است و به همین دلیل از او به عنوان شاخ مجازی و یا سلبریتی مجازی هم یاد می شود.

آدرس پیج اینستاگرام پارمیس راز چیست؟

همان طور که در قسمت قبل بیان کردیم پارمیس پس از مهاجرت به ترکیه فعالیت خود را در اینستاگرام که یکی از شبکه های محبوب مجازی است، شروع کرد و از همان ابتدا با انتشار عکس های جذاب و کلیپ و دابسمش های مختلف توانست توجهات زیادی را به سمت خود جلب کند و فالووران زیادی را نیز به دست آورد. پس از آن او با دوستی با داوود هزینه نیز توانست تعداد فالووران خود را در اینستاگرام افزایش دهد. بهتر است که بدانید در حال حاضر پارمیس راز اینستا مرکز فعالیت خود قرار داده است و از طریق این شبکه عکس های جذاب خود را در لوکیشن های مختلف منتشر می‌ کند که تمام عکس های او با استقبال خوبی نیز رو به رو شده اند. هم چنین او از طریق استوری فعالیت های روتین خود را هم با فالوورانش به اشتراک می‌ گذارد و آن ها را در جریان تمام فعالیت هایش قرار می دهد.

حال خیلی از افراد تمایل به پیدا کردن پیج پارمیس دوست دختر هزینه را دارند. در این باره بهتر است که بدانید برای پیدا کردن آدرس صفحه اینستاگرام این چهره معروف کافیست تا به قسمت سرچ اینستاگرام مراجعه نمایید و عبارت (parmisraz) را جستجو کنید تا پیج او برای شما نمایش یابد. با توجه به این که پارمیس در اینستاگرام بیش از 335 کا فالوور دارد، به همین دلیل پیج او به راحتی قابل تشخیص می باشد. آدرس پیج دوم اینستاگرام پارمیس راز مدل هم در بیو پیج اصلی او قرار داده شده است. این موضوع را هم باید افزود که برای پیدا کردن آدرس یوتیوب پارمیس راز هم می توانید نام او را در قسمت جستجوی یوتیوب سرچ کنید.

کلاب هاوس پارمیس راز

کلاب هاوس یک برنامه اجتماعی است که افراد با فعالیت در این برنامه می توانند به صورت ویس با مخاطبان و دوستانشان در ارتباط باشند. حال این موضوع را هم باید افزود که مدت‌ ها قبل این برنامه مجازی در بین کاربران ایرانی بسیار محبوب و پرطرفدار شد تا جایی که خیلی از آن ها عضو این برنامه شدند که این موضوع شامل سلبریتی های مجازی نیز می باشد. پارمیس هم مدت‌ ها قبل فعالیت خود را در این برنامه شروع کرد و توانست در مدت زمان کوتاهی مخاطبان زیادی را هم در این پلتفرم به دست آورد. حال گاهی اوقات این شاخ مجازی در کلاب هاوس به گفتگو با مخاطبانش می‌ پردازد و در رابطه با موضوعات جذاب و هیجان‌انگیزی با آن ها صحبت می‌ کند. برای پیدا کردن آدرس کلاب هاوس پارمیس نیز کافیست تا به قسمت جستجوی این برنامه مراجعه کنید و نام او را به انگلیسی سرچ کنید تا صفحه پارمیس برای شما نمایش یابد.

راز صاف بودن مو های پارمیس راز چیست؟

اگر تا به اکنون عکس ها و ویدیو هایی از پارمیس را مشاهده کرده اید، متوجه مو های صاف، لخت و ابریشمی او شده اید. زمانی که پارمیس پستی را در صفحه اینستاگرام خود منتشر می‌ کند، خیلی از کاربران او سوالاتی در رابطه با مو های صاف پارمیس و این که راز مو های صاف او چیست را در کامنت ها از او می پرسند تا به این گونه اطلاعاتی در رابطه با راز صاف بودن مو های پارمیس بدست آورند. حال بهتر است که بدانید پارمیس در مورد سوالات متداولی که در رابطه با مو های او می شود، یک کلیپ با عنوان راز مو های پارمیس ساخت و این کلیپ را هم در چنل یوتیوب خود و هم در اینستاگرامش منتشر کرد. او در این کلیپ بیان کرده است با توجه به این که مو های ضعیف و کم پشتی دارد، به همین دلیل همیشه با بهترین مواد به مو هایش رسیدگی می کند تا ریزش آن ها کمتر شود و از مقاومت خوبی برخوردار شوند. به همین دلیل ماهیانه هزینه های هنگفتی را برای مو هایش در بهترین سالن های ترکیه پرداخت می کند.

هم چنین او در ادامه صحبت هایش در رابطه با راز مو های صاف و ابریشمی خود بیان کرد که مو هایش را معمولاً کراتینه، ویتامینه و اکسیژن تراپی می‌ کند و این موضوع باعث شده علاوه بر این که مو های لخت و ابریشمی داشته باشد، مو هایش از مقاومت بالایی برخوردار شود و ریزش آن کمتر شود. به همین دلیل هم ماهیانه مبالغ زیادی را به سالن های زیبایی پرداخت می کند که حال مو های خود را خوب کند. هم چنین او در ادامه صحبت‌ هایش از فالووران خود درخواست کرد که به مو های خود رسیدگی کنند، چرا که مو های ابریشمی و سالم به زیبایی بیشتر آن ها کمک می کند.

دابسمش پارمیس دوست دختر هزینه

همان طور که در قسمت قبل بیان کردیم از همان ابتدا که پارمیس فعالیت خود را در اینستاگرام شروع کرد، با انتشار عکس و دابسمش های مختلف توانست مخاطبان زیادی را در اینستاگرام بدست آورد. حال بهتر است که بدانید پارمیس علاقه بسیار زیادی به ساخت کلیپ های فان و دابسمش دارد. هم چنین او در ساخت دابسمش از استعداد خوبی نیز برخوردار است. پارمیس معمولاً با آهنگ های مورد علاقه خود و آهنگ هایی که پرطرفدار هستند و یا حتی کلیپ های وایرل شده، دابسمش های جذاب و دیدنی را می سازد و تمام دابسمش های خود در صفحات مجازی به ویژه اینستاگرام منتشر می‌ کند. جالب است که بدانید تمام دابسمش های او مورد استقبال خیلی از طرفداران و فالوورانش نیز قرار گرفته اند و خیلی از آن ها بیان کرده اند که پارمیس استعداد خوبی در ساخت دابسمش دارد و دابسمش های او بسیار جذاب هستند.

حال اگر شما هم تمایل به مشاهده دابسمش های این سلبریتی مجازی را دارید، پیشنهاد می‌ کنیم تا به صفحات مجازی پارمیس از جمله پیج پارمیس راز در اینستاگرام مراجعه کنید تا بتوانید دابسمش های این چهره معروف را به کیفیت بسیار بالا مشاهده کنید و از مشاهده آن ها لذت ببرید.

این شاخ اینستا هم اکنون با چه کسی در رابطه است؟

پارمیس با توجه به انتشار عکس‌ های جذابش در اینستاگرام توانست فالووران زیادی بدست آورد. اما بهتر است بدانید او در کنار انتشار عکس‌ های جذابش با حاشیه سازی و روابط گسترده ای که با مردان مختلف داشته است نیز توانسته به اوج شهرت و معروفیت خود برسد. این شاخ مجازی هر چند وقت یکبار با شخصی وارد رابطه می‌ شود که معمولاً اکثر دوست پسر های او نیز از افراد معروف اینستاگرام به شمار می‌ روند و او توانسته با رابطه و دوستی با آن ها به شهرت و تعداد فالووران خود بیفزاید. به همین دلیل در پیرامون روابط شخصی این چهره معروف همیشه حاشیه‌ هایی مشاهده می شود. حال ناگفته نماند که یکی از معروف ترین دوست پسر های پارمیس راز داوود غفاری که با نام داوود هزینه شناخته می‌ شود بوده است.

پارمیس با دوستی با داوود هزینه توانست به معروفیت خود بی افزاید و به یک باره فالووران زیادی را در اینستاگرام بدست آورد. آن ها با حاشیه سازی و آشکار کردن رابطه خود در اینستاگرام در مدت زمان کوتاهی توانستند مخاطبان زیادی را بدست آورند. اما با این حال در پیرامون رابطه آن ها فراز و نشیب‌ های زیادی مشاهده می‌ شد تا جایی که چندین بار با یکدیگر قهر و سپس آشتی کردند. اما با این حال بهتر است که بدانید این چهره معروف مدتی است که برای همیشه از داوود هزینه جدا شده است و دیگر با او در ارتباط نمی باشد. البته پارمیس هنوز از دوست پسر جدیدش رونمایی نکرده است و از این رو خیلی از فالووران خود را کنجکاو کرده است تا در مورد پسر جدیدش بیشتر بدانند. با این حال خیلی از کاربران بیان کرده اند که پارمیس قصد دارد تا دوست پسر خود را پنهان کند تا به این گونه فالووران بیشتری را به دست آورد و پس از آن از دوست پسر جدیدش رونمایی کند.

پارمیس چه سالی به ترکیه مهاجرت کرد؟

پارمیس در سن 18 سالگی و در اواسط دهه 90 از ایران به ترکیه مهاجرت کرد تا به این گونه بتواند در زندگی خود پیشرفت کند. حال این موضوع را هم باید افزود که او با کمک داوود غفاری ملقب به داوود هزینه توانست اقامت کشور ترکیه را به دست آورد و در حال حاضر پارمیس بیش از شش سال است که ساکن ترکیه می باشد. او در استانبول برای خود یک سالن زیبایی مجهز و لاکچری راه اندازی کرده است و از طریق گرداندن سالن زیبایی خود توانسته یک منبع درآمد خوب برای خود به وجود آورد و به عنوان یک شهروند ترکی زندگی می کند.

او هم اکنون ساکن کجاست؟

مدتی قبل اخباری در رابطه با این که پارمیس به یکی از کشور های اروپایی مهاجرت کرده است در شبکه های مجازی و رسانه ها منتشر شد که این موضوع باعث کنجکاوی فالووران این چهره معروف شد که آیا واقعاً پارمیس مهاجرت کرده است؟ درباره بهتر است که بدانید پارمیس راز در تهران به دنیا آمده است و سال‌ ها در تهران زندگی کرده است، اما در اواسط دهه 90 از ایران به ترکیه مهاجرت کرد و در حال حاضر ساکن استانبول می باشد. او با توجه به این که در استانبول یک سالن زیبایی برای خود راه اندازی کرده است و به مدیریت این سالن می‌ پردازد، به همین دلیل به هیچ کشور دیگری مهاجرت نکرده است و در حال حاضر ساکن استانبول می باشد و تمام فعالیت های خود را در استانبول انجام می دهد.

خبر حاملگی پارمیس راز واقعی است؟

خبر حاملگی پارمیس راز مدتی قبل در شبکه های مجازی منتشر شد که این خبر باعث به وجود آمدن جنجال های زیادی شد و سر و صدای زیادی را نیز به پا کرد. از این رو خیلی از کاربران در رابطه با بارداری این شاخ مجازی صحبت می‌ کردند. هم چنین پس از آن اخباری در رابطه با این که فرزند او متعلق به داوود هزینه می باشد نیز منتشر شد. اما پس از مدتی پاریس با انتشار یک ویدیو تمام این اخبار را تکذیب کرد و بیان کرد که باردار نیست و این اخبار توسط عده ای بیکار برای او ساخته و منتشر شده است. البته بعد از تکذیب این خبر توسط پارمیس، خیلی از افراد بیان کردند که این خبر توسط خود پارمیس راز در شبکه های مجازی منتشر شده است تا او بتواند توجهات بیشتری را به سمت خود جلب کند و به تعداد فالوورانش بی افزاید.

پارمیس راز قبل از عمل چه شکلی بود؟

اگر تا به اکنون عکس ها و یا کلیپ های پارمیس را مشاهده کرده باشید، متوجه چهره زیبا و جذاب او شده اید. پارمیس با توجه به چهره جذاب و اندام خوبش به یکی از مدل های معروف اینستاگرام تبدیل شده است. حال شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید این چهره معروف تا به اکنون عمل های زیبایی و تزریقاتی بر روی صورتش انجام داده است. به عنوان مثال پارمیس عمل زیبایی بینی و لیفت شقیقه انجام داده است و هم چنین تزریقاتی بر لب، چانه و گونه اش هم انجام داده است. البته با این حال این چهره معروف فقط عمل بینی خود را تایید کرده است. این موضوع را هم باید افزود که برخی از کاربران بر این باورند که پارمیس پروتز سینه و عمل پیکرتراشی را نیز انجام داده است و به همین دلیل از اندام خوبی برخوردار است.

عکس های پارمیس راز را در کجا ببینیم؟

این روز ها پارمیس به عنوان مدل اینستاگرامی فعالیت می‌ کند و به همین دلیل مخاطبان زیادی را بدست آورده است و به شهرت نسبتاً خوبی هم رسیده است. حال خیلی از افراد تمایل به مشاهده عکس های پارمیس راز را دارند تا به این گونه بیشتر با او آشنا شوند. در این باره بهتر است که بدانید روش های مختلفی برای جستجو و مشاهده عکس های این مدل معروف وجود دارد. اما با این حال بهترین روش برای مشاهده عکس های پارمیس مراجعه به صفحه اینستاگرام او می باشد، چرا که این چهره معروف، اینستاگرام را به یک آلبوم تبدیل کرده است و هر چند وقت یک بار عکس های بسیار جذاب و با کیفیتی از خود را در اینستاگرامش برای فالووران خود منتشر می کند که تمام عکس های او با استقبال بسیار خوبی نیز رو به رو شده اند.

هم چنین ناگفته نماند که علاوه بر اینستاگرام، اگر به اینترنت مراجعه کنید و عباراتی از جمله جدیدترین عکس های پارمیس راز را جستجو نمایید هم با نتایج خوبی رو به رو خواهید شد و عکس های مختلفی از این چهره معروف برای شما نمایش خواهد یافت.

درآمد پارمیس راز چقدر است؟

با توجه به این که پارمیس از زندگی خوب و لاکچری برخوردار است و همیشه از لباس های برند استفاده می‌ کند، به همین دلیل برای برخی از مخاطبان او سوالی که به وجود می آید، این است که درآمد پارمیس راز چقدر است؟ و او چگونه درآمدزایی می کند؟ در رابطه با میزان درآمد این چهره معروف اطلاعاتی در دسترس نمی باشد، چرا که او تا به اکنون در مورد میزان درآمدش با مخاطبان خود صحبتی نکرده است. اما با این حال بهتر است که بدانید عمده درآمد این چهره معروف از طریق مدیریت سالن زیبایی اش می باشد. پارمیس مدت‌ ها قبل یک سال زیبایی در استانبول برای خود راه اندازی کرد و در حال حاضر با مدیریت و گرداندن این سال زیبایی توانسته یک منبع درآمد عالی برای خود به وجود آورد و درآمدزایی کند. هم چنین او از طریق فعالیت در شبکه های مجازی همچون اینستاگرام و یوتیوب هم درآمدزایی می کند.

چه حواشی برای پارمیس به وجود آمد؟

پارمیس نیز همانند سایر چهره های معروف با حاشیه سازی توانسته به تعداد فالووران و میزان شهرت خود بی افزاید. از این رو هر از گاهی در پیرامون این چهره معروف هم حاشیه‌ هایی مشاهده می‌ شود. حال از مهم‌ ترین حواشی پیرامون پارمیس راز می توان به موضوعاتی از جمله: مهاجرتش از ترکیه، روابط گسترده پارمیس راز با شاخ های مجازی دیگر، دوستی پارمیس با داوود هزینه، منبع درآمد پارمیس راز، فعالیت هایی که در شبکه های مجازی انجام می دهد، انجام عمل های زیبایی و خیلی از موضوعات دیگر اشاره کرد. خیلی از کاربران بیان کرده اند که پارمیس راز با حاشیه های پیرامونش توانسته توجهات زیادی را به سمت خود جلب کند و هم چنین فالووران زیادی را در اینستاگرام بدست آورده است.


جدول پارمیس راز

سن پارمیس راز25
دوست پسر پارمیس رازداوود هزینه
آیدی اینستاگرامparmisraz
اسم سایت شرط بندی پارمیسپوکو بت (pocobet)

پارمیس راز متولد 18 فروردین 1375 در تهران است. او در 18 سالگی به ترکیه مهاجرت کرده است و در حال حاضر با فعالیت گسترده ای که در اینستاگرام انجام می دهد، به عنوان یکی از چهره های معروف اینستاگرام شناخته می شود که فالووران زیادی نیز در این شبکه دارد.

پارمیس از راه‌ های مختلفی درآمدزایی می‌ کند، اما با این حال عمده درآمد او از طریق مدیریت سالن زیبایی اش است. پارمیس در استانبول یک سالن زیبایی دارد و از این طریق یک منبع درآمد عالی برای خود به وجود آورده است. البته او از طریق فعالیت در شبکه های مجازی هم درآمدزایی می‌ کند.

بهترین و آسان ترین روش برای جستجو و مشاهده عکس های پارمیس مراجعه به صفحه اینستاگرام او می باشد. البته با مراجعه به اینترنت و جستجو نام این چهره معروف هم با نتایج خوبی رو به رو خواهید شد.

پارمیس تا به اکنون دوست پسر های زیادی داشته است، اما معروف ترین دوست پسر او داوود غفاری ملقب به داوود هزینه بوده است. او یکی از شاخ های مجازی است که پارمیس با دوستی با این شاخ مجازی توانست در مدت زمان کوتاهی به شهرت بسیار زیادی برسد.

تعداد 0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است.


دیدگاه شما در رابطه با این مطلب