ناتس در پوکر چیست؟ بررسی قوانین و لیست بهترین زمان برای آن

بارگذاری تصویر...
ناتس در پوکر چیست؟ بررسی قوانین و لیست بهترین زمان برای آن

0 تا 100 معرفی ناتس در بازی پوکر, بهترین حالتی که ممکن است برای بازیکن در پوکر به وجود بیاید این است که ناتس شود. توصیه می کنیم که در این مقاله تا به انتها همراه ما باشید.

ناتس در پوکر چیست؟

ناتس در پوکر چیست؟

در دنیای پوکر بهترین حالتی که ممکن است برای بازیکن در پوکر به وجود بیاید، این است که ناتس شود. در این باره می توان این گونه بیان کرد زمانی که بازیکن بهترین دست را نسبت به کارت های روی میز داشته باشد و تا پایان بازی دستی از دست او نتواند بهتر شود، اصطلاحا ناتس گفته می شود و به این گونه بازیکن با خیال راحت می داند که برنده آن پات است. در این هنگام ممکن است که برخی از بازیکنان شرطی اضافه نکنند و به اصطلاح دست خود را می خوابانند.

این اصطلاح چه زمانی استفاده می شود؟

بهتر است که بدانید ناتس شدن در پوکر یک اصطلاح است که معمولا به کار می رود و به کارت هایی گفته می شود که در صورت آمدن، بهترین دست ممکن می توان با آن بازی کرد. موقعیت های زیادی در پوکر وجود دارد که بازیکن یک دست دارد و می خواهد با تمام پول آن را بازی کند، بدون این که با آن دست ناتس شود و یا نشود.

آموزش ناتس در پوکر

اگر به بازی پوکر علاقه مند هستید و می خواهید در نهایت ناتس شوید. در ابتدا بهتر است بدانید معنی ناتس در پوکر همانطور که بیان کردیم یعنی بهترین دست پوکر است. البته ناگفته نماند که این می تواند در بازی ها و یا موقعیت های مختلف معنای متفاوتی هم داشته باشد. به عنوان مثال اگر بازیکن در حال بازی تگزاس هولدم در سایت شرط بندی باشد و شخصی می گوید که ناتس را قبل از فلاپ در اختیار دارد، یعنی به آس های جیبی اشاره دارد. در تگزاس هولدم آس ها قوی ترین دست شروع ممکن هستند که به طور معمول در آن نقطه از دست، آن ها را به مهره تبدیل می کند. با این حال پس از توزیع فلاپ، مهره ها تقریبا هر بار تغییر می کنند و کارت های دیگری جای مهره ها را می گیرند.

لازم به ذکر است که ناتس شدن بیشتر بر پایه شانس است و از مهارت و استراتژی خاصی برخوردار نمی باشد. اعلام ناتس هیچ کاری برای کارکنان اتاق پوکر انجام نمی دهد، چرا که تنها برگرداندن کارت هایی که ناتس می سازند، باعث می شود دست بازیکن پات را پایین بیاورد. حال اگر تمایل دارید تا به صورت کامل تری به آموزش آن بپردازید و یا با مبانی آموزشی پوکر و اصطلاحات بازی پوکر جالب ترین ها تا عجیب ترین ها آشنا شوید، پیشنهاد می کنیم تا به سایت های مربوطه که در اینترنت موجود هستند، مراجعه نمایید.

بهترین زمان برای ناتس در پوکر چه موقعی است؟

ناتس موثر محدوده بازیکنان را نیز در نظر می گیرد، اگر مهره مطلق در محدوده هیچ بازیکنی قرار نگیرد، پس قوی ترین نگه داشتن موجود (بر اساس محدوده ها) به عنوان مهره های موثر شناخته خواهد شد. بهتر است که بدانید ناتس دستی است که حریفان شما نمی توانند بدون توجه به کارت هایشان شکست دهند. این موضوع را هم باید افزود که در بازی پوکر این لغت به معنای بهترین دست است که به آن ناتس شدن یا مانستر روی فلاپ در پوکر می گویند و زمانی رخ می دهد که می فهمید کارت هایی که در دست داشته اید ارزش فولد داشته اند.

فرق بین مانستر و ناتس چیست؟

اگر به پوکر علاقه مند هستید، بهتر است که بدانید یکی از بهترین لحظات در پوکر مانستر (monster) و یا همان (هیولا) روی شدن فلاپ است. زمانی که فلاپ می خورد باید این سوال در ذهن بازیکن به وجود بیاید که آیا در نهایت دست شکست ناپذیر است و یا ممکن است در ادامه به کارتی ببازد؟ به عنوان مثال زمانی که بازیکن فلاپ فلاش ناتس شد امکان دارد بازیکنی ست باشد و در ادامه بازی فول هاوس و یا کاره شود. به یاد داشته باشید دستی که در حال حاضر ناتس است به هیچ عنوان به خوبی مانستر نیست، چرا که تحت شرایطی می تواند قدرت خود را از دست بدهد و فقط شروع کار همانند مانستر است.

آیا این اصطلاح در تمامی بازی های پوکر کاربرد دارد؟

بازی پوکر یکی از جذاب ترین و پر طرفدار ترین بازی هایی است که خیلی از افراد در سراسر دنیا برای سرگرمی یا کسب درآمد آن را انجام می دهند. حال اگر با این بازی آشنایی داشته باشید به طور قطع می دانید که این بازی اصطلاحات و مفاهیم زیادی دارد که برای تبدیل شدن به یک پوکرباز ماهر باید بیشتر این اصطلاحات را بدانید. حال یکی از این اصطلاحات ناتس است که ناتس در انگلیسی (Nuts) می باشد و در واقع برای توصیف چیزی که در نوع خود بهترین است به کار می رود. این موضوع را هم باید افزود که این اصطلاح در خیلی از بازی های پوکر کاربرد دارد. شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید به Nuts (آجیل سرد سنگی) هم گفته می شود.

ناتس در پوکر چه قوانینی دارد؟

ناتس در پوکر به بهترین دست ممکن در هر زمان اشاره دارد. حال این موضوع را هم باید افزود که این اصطلاح روی این بافت تخته در واقع Jc9c برای صاف کردن مستقیم است. البته، می دانیم که این دست از نظر فنی غیرممکن است، چرا که خودمان Jc را نگه می داریم. ناتس موثر از این رو خیط و پیت کردن Ace-high است. حال اگر تمایل دارید تا در این باره اطلاعات بیشتری را بدست آورید، پیشنهاد می کنیم تا به سایت های مربوطه که در اینترنت موجود هستند، مراجعه نمایید.به احتمال خیلی زیاد بازیکن با ناتس در بازی پوکر برنده بازی خواهد بود، اما شاید بازیکن دیگر کارت قوی تر از او رو کند، به همین دلیل باید با احتیاط بازی کرد.

در این باره بهتر است که بدانید این اصطلاح نه تنها در پوکر بلکه در بازی هولدم تگزاس هم اتفاق می افتد و به همین دلیل این اصطلاح تنها به پوکر مرتبط نمی شود.

جالب است که بدانید به این اصطلاح (آجیل سرد سنگی) هم گفته می شود.

تعداد 0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است.


دیدگاه شما در رابطه با این مطلب